A+A++Ikona z logo Facebook


W dniu  14.04.21 (środa) rejestracja pacjentów czynna od 13:30

NOWE ZASADY PRACY GOPP - sprawdź

Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży jest miejską jednostką, która świadczy nieodpłatnie pomoc psychologiczną mieszkańcom Gdańska.

Z pomocy GOPP mogą skorzystać: dzieci, młodzież ucząca się do 24 roku życia oraz rodzice. Oferta jest skierowana do osób z rodzin z problemem alkoholowym lub zagrożonych uzależnieniem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą specjalistycznej pomocy Ośrodka.

Aby skorzystać z oferty Ośrodka, należy najpierw się zarejestrować. Dokumenty rejestracyjne dostępne są w siedzibie Ośrodka, gdzie można dokonać rejestracji oraz rezerwacji wizyty osobiście.

Dokumenty rejestracyjne można też pobrać poniżej z naszej strony, wydrukować, wypełnić i dostarczyć do GOPP osobiście, pocztą na adres Ośrodka lub przez e-mail na adres: sekretariat@raclawicka.gda.pl

DOKUMENTY REJESTRACYJNE DLA OSÓB DOROSŁYCH

KARTA REJESTRACYJNA

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

COVID: OŚWIADCZENIA w sytuacji planowanych wizyt stacjonarnych (wypełnić i dostarczyć należy dwie ostatnie strony dokumentu) 

DOKUMENTY REJESTRACYJNE DLA PODOPIECZNYCH DO 13 r.ż. (włącznie)

KARTA REJESTRACYJNA

COVID: OŚWIADCZENIA w sytuacji planowanych wizyt stacjonarnych (wypełnić i dostarczyć należy dwie ostatnie strony dokumentu)

DOKUMENTY REJESTRACYJNE DLA PODOPIECZNYCH OD 14 DO 17 r.ż. (włącznie)

KARTA REJESTRACYJNA

COVID: OŚWIADCZENIA w sytuacji planowanych wizyt stacjonarnych (wypełnić i dostarczyć należy dwie ostatnie strony dokumentu)

Wniosek o zaświadczenie

GOPP corocznie organizuje Kampanię Społeczną DOM – Dziecko - Ojciec - Matka, promującą pomyślne rodzicielstwo.

Jak do nas trafić ? - zobacz na mapie (wejście do Ośrodka od ul. Kościuszki).

Znajdź Nas na Facebooku:

___